איך תשפרו את ביצועי הגלישה שלכם
שעות גלישה
תרגול תרגול תרגול תרגול, שיעור מס' 1 בכל תחום בחיים, ככל שתתרגלו יותר וככל שתצטברו שעות גלישה אתם תגיעו לרמה גבוהה יותר.
כל הגולשים הכי תותחים בתחום יאמרו לכם שהם צברו אין ספור שעות גלישה ושזו הדרך הכי טובה להתקדם לשלב הבא.
אפשר לשבת לראות סרטונים ביוטיוב במשך שעות אך אם לא תיישמו את זה בפועל לא תתקדמו. לכו לגלוש גם בימים שהים מעט נמוך ואל תחכו לגלים המושלמים, תעבדו על חתירה, על עמידה ויציבות ופשוט תנסו שוב ושוב.


צלמו את עצמכם גולשים
הספורטאים המקצועיים ביותר מצלמים את עצמם במשחקים ותחרויות, לאחר מכן הם מנתחים את הביצועים שלהם ויודעים בדיוק היכן הם צריכים להשתפר.
אם יש לכם חבר שמוכן לשבת קצת בחוף ולצלם (ואז תתחלפו אם הוא גם גולש), תוכלו לבדוק בדיוק מה החולשות שלכם, לנתח אותן ולשפר בפעמים הבאות, זו אחת הדרכים הכי אפקטיביות  ללמידה ושיפור. כשאתם במים לא תמיד אתם יודעים לשים את הדגש על מה שלא עובד,על החולשות והחוזקות שלכם, ובצפייה מהצד תוכלו להבין בדיוק היכן אתם לא טובים, אם זה ביציבה לא נכונה, אם זה בניתוח לא טוב של הגלים, בתזמון הכניסה לגל וכו'


כושר
כדי להגיע לרמת גלישה טובה מאוד מומלץ להיות בכושר טוב. ראיתם פעם כדורגלן לא בכושר או כל ספורטאי מקצועי אחר? תתייחסו לגלישה ברצינות ותעבדו על הכושר שלכם.
זה לא אומר ללכת לחדר כושר ולהרים משקולות, אומנם זה יתן לכם חוזק אך לאו דווקא ישפר את ביצועי הגלישה שלכם. אתם צריכים לעבוד בעיקר על גמישות וזריזות.
*תרגול יוגה -  יעזור לכם לשמור על יציבה מצויינת ועמידה נכונה
 *תרגול סקוואטים יעזור לכם להיות זריזים ממצב של שכיבה לעמידה
*תרגול TRX יחזק לכם את שרירי השכמות והידיים ויעזור לכם להתרומם במהירות.
עוד דרך טובה מאוד לחיזוק הידיים היא להתאמן בחתירה כשהים רגוע. אתם צריכים לשים דגש על גמישות וזריזות ולהכניס את זה לשגרת אימונים שלכם. 


השראה
תגלשו לצד אנשים שהם ברמה אחת לפחות מעליכם, כאלו שיתנו לכם השראה להמשיך להתאמץ. זה תקף כמעט לכל תחום בחיים, תקיפו את עצמכם באנשים עם יכולות גבוהות שיתנו לכם מוטיבציה להתקדם והגיע לשלב הבא, הגלישה לצד גולשים טובים יותר תתן לכם את הדרייב הכל כך נחוץ להצלחה. אך אל תתנו לזה לרסק אתכם או להוריד אתכם לקרשים, חשוב שתסתכלו על זה ממקום חיובי, ממקום של השראה
 
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}